Hlavná strana
Opis projektu
Organizácie
Fotográfie

Mesačné noviny

Annual report

Kontakt
 
 

Sponzoraink:

Slovanet Erasmus Eu
Ahoj!

Vítame Ta na internetovej stránke café pre mládež vo Velkom Mederi.

Pozbierali sme niekolko linkov, aby sa ti lahšie hladalo na internete. Dalej nájdeš tu knihu návštev, fotografie café a opis projektu, dozvieš sa, ako vznikla základná myšlienka a nájdeš aj niekolko praktických informácií.

Dúfame, že sa Ti bude pácit!

Co všetko môžeš robit v café?

Základná myšlienka café je vytvorenie priestoru, kde sa mládež rada stretáva. Môžes sa tu zastavit hocikedy, ked sa chceš stretnút s priatelmi a zabavit sa. Nájdeš tu odpocínkovú zónu, kde môžeš zahrat stolný futbal, alebo iba pocúvat hudbu a rozprávat s priatelmi.

V café je k dispozícii 20 pocítacov, ktoré môžeš používat na internet, alebo napísat domácu úlohu. Vždy tam bude niekto, kto Ti pomôže, ak by si mal tažkosti s používaním pocítaca.

Ak si clenom miestnej mládežníckej organizácie a potrebujete miestnost pre schôdzky, vytvorili sme miestnost pre miestne organizácie s cielom poskytnút im vhodný priestor pre kultúrny život. Môžeš sa zastavit a zapojit sa do ich programov, ak Ta zaujímajú.

Ako sa môžeš stat clenom?

Mladí ludia z okolia (Velký Meder, Komárno, Dunajská Streda a okolité dediny) vo veku 10 až 26 rokov môžu sa stat clenmi. Musíš byt clenom, ak chceš navštivovat café. Tieto bezpecnostné kroky sú potrebné na to, aby café bolo bezpecné miesto. Turisti tiež majú prístup do café, ale v bare musia odovzdat obcianský preukaz.

Ceny?

Stat sa clenom je úplne bezplatné. Použitie internetu je 20 Sk/hodina. Kopírovanie alebo skenovanie 75 strán stojí 50 Sk. Tieto malé poplatky sú potrebné na to, aby café nebolo preplnené.

Kedy je café otvorené?

Café je otvorené v poobednajších a vecerných hodinách 7 krát týždenne. Nižšie nájdeš otváracie hodiny.

Môžem priniest rodicov?

Ano, samozrejme môžeš. Každú sobotu medzi 12.00 – 16.00 môžeš priniest rodicov, starých rodicov alebo brata, sestru a môžete používat internet spolocne.

Kto podporuje café financne?

Café financujú miestne spolocnosti a to Dan-Slovakia Agrar, a.s., Nevitel a Madnet.

Chcem pomôct!

Máme skupinu dobrovolníkov, ktorá bude pomáhat v café raz alebo dvakrát týždenne vo vecerných hodinách s pocítacmi, v bare atd. Ak chceš pomôct, kontaktuj projekt manažéra.

manager@vmcmladeze.sk